Gelevera Vadisi İftar Programı Yapıldı

Gelevera Deresi Çevre Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğimizin  1.’sini düzenlediği “Gelevera Vadisi İftar Programı Akıl baba Şantiyesi – Böğürtlenbükü’nde 1000 kişiye yakın misafirin katılımıyla gerçekleşti.

İftar programına Güce Belediye Başkanı Sn. Aytekin Geçgel, Mhp Giresun Millet Vekili Adayı Av. Müjdat Öz, Mhp Giresun İl Başkanı Kemal Sezer, İyi Parti Giresun il Başkanı İbrahim Önal, Ak Parti Güce ilçe Başkanı Ahmet Salih Bal, Ak Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya katılarak geceyi onurlandırdı.

Memleket bazında Böğürtlenbükü bölgesinde ilk büyük organizasyon olan programa ilgi yüksekti. Akılbaba şantiyesindeki esnafların ve Bölgede bulunan 7 köy muhtarının(Abdurrahman Harıtlı, Hüseyin Durdu, Sali Kaya, Bahtiyar Ekinci, Hasan Hüzeyin Aydın, Telat Yıldırım, Recep Yığın, ) da katkılarıyla gerçekleşen program Dernek Başkanı Recep Top (Karayakupoğlu) ve Güce Belediye Başkanı Sn. Aytekin Geçgel’in konuşmalarıyla sonlandırıldı.

Bayram havasında geçen iftar programında birbirini uzun zamandır görmeyen dostların buluşması ve oluşan pozitif ortam için halk, bu tür programların daha çok yapılması gerektiği yönünde görüş bildirdi.

Dernek adına geceye sponsor olan Harun Korkudan, Mehmet Güneş, İsmail Can, İbrahim Kaya, Enver Meşe, Turgut Güneş, Bayram Güneş, Yener Güneş, Yücel Can, İsmail Akdoğan, Osman Karakoç ve Şaban Kaya’ya teşekkür ederiz.