Dernek Başkanlarımızdan Birlik Mesajı

Bursa ve İstanbul da bulunan Gelevera Deresine bağlı dernek başkanları olarak bu güne kadar biraraya geldikleri toplantılarda daima birlik ve beraberlik mesajları veren Bursa Güce Tirebolu Derneği Başkanı Fatih Akdoğan ve Giresun Güce Tekkeköy Derneği Başkanı İzzet Özdemir  Dernek başkanımız Recep Top ile 22. Otçu göçü şenliğinde de bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Standımızı ilk ziyaret edenlerin başında gelen Sn. Fatih Akdoğan ve İzzet Özdemir  derneğimize üye olup birlikte hareket ederek daha güçlü adımlar atabilir daha başarılı projeler üretebilir ve memleketimizde daha yararlı işler yapabilmenin yollarını görüştüler.

Fatih Akdoğan; Tirebolu ve Güceliler Derneği olarak bugün burada bir arada olmaktan çok mutluyuz GELÇEVDER Başkanı Sayın Recep Top Bey’in ve yönetimin başarılarının devamını dilerim birlik ve beraberlik içinde hareket ederek daha başarılı ve daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum sadece bugün burada değil bundan sonra daima yanında olacağımızın altını çiziyorum.” diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Giresun Güce Tekkeköy Derneği Başkanı İzzet Özdemir; “Bursa Giresun dernekleri olarak 22.otçu göçü festivalimizi il ilçe ve köy dernekleri ile bu yıl aramıza katılan İstanbul’da kurulan yeni derneğimiz Gelevara Deresi Çevre Koruma Derneğimiz ile hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik katkıda bulunan ve emeği geçen bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ederim.” şeklinde mesaj vererek iki gün boyunca sürekli bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.