22. Otçu Göçü Şenliğine Katıldık

Gelevera Deresi Çevre Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği olarak 22.’si düzenlenen Otçu göçü şenliğine katılım sağladık. Memleketimizle ilgili çalışmalarını biz geldik sloganıyla Giresunlu ve Geleveralı hemşehrilerine duyurmaya çalışan derneğimiz güzel bir organizasyonla üye çalışmaları ile bilikte organizasyonu tamamladı.

Standımızı Başta Güce Belediye Başkanı Sn. Aytekin Geçgel, Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Adnan Kara,  Bura Tirebolu Güce Derneği Başkanı Fatih Akdoğan, Bursa Giresun Güce Tekkeköy Derneği Başkanı İzzet Özdemir, Güce Belediyesi Çalışanı Kadir Kara, Bursa Dernek temsilcilerimizden Necati Yiğit başta olmak üzere bir çok dernek başkanımız ve misafirlerimiz ziyaret ederek hem üye oldular hem de desteklerini sundular.

Yöresel sanatçılarımızın şarkıları ile renklendirdiği festivalde derneğimiz de zaman zaman kemençe müzikleri eşliğinde ortama renk kattı. Derneğimizden Başta Başkanımız Recep Top olmak üzere Dernek Sekreterimiz Emrullah Yığın, Dernek üyelerimizden Nuri Can, Gökhan Can,  Dernek Muhasibimiz Turgut Can, Ferhat Kızmaz, Nazmi Can  Derneğimizi temsilen Standımızda yer aldı. Dernek Denetim Kurulu Başkanımız Selami Öksüz de zor şartlara rağmen standımıza gelerek derneğimize destek oldu.

İki günlük festivale İstanbul’dan katılım göstererek güzel bir organizasyondan alnımızın akı ile çıkmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadık. Daha güzel organizasyonlar için çalışmalarımız hızla devam ediyor, sizleri de bu çalışmalarda yanımızda görmeyi bekliyoruz.